Jutro obchodzimy uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Modlimy się szczególnie za Ojca świętego Leona XIV.
W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek na Mszy św. wieczornej modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
Spowiedź w piątek od godz. 17.00.
W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 18.00.
W piątek obchodzimy święto św. Tomasza Apostoła.
Ojcowie Paulini zapraszają w czwartek na odpust ku czci MB Leśniowskiej Królowej Rodzin. Suma odpustowa o godz. 11.00 pod przewodnictwem ks. bpa Antoniego Długosza.
Rozpoczęły się wakacje i sezon urlopowy. Niech dla wszystkich będzie to czas wypoczynku, ale też i zbliżania się do Boga poprzez Jego dzieła. Nie zapominajmy o życiu religijnym.
Za tydzień po Mszach św. zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek dla ofiar trzęsienia ziemi w Wenezueli.
Fundacja Niegowska Stodoła zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Ja w mediach społecznościowych”, które odbędzie się w dniach 14-15 lipca 2026 w budynku Niegowskiej Stodoły. Podczas szkolenia uczestnicy poznają zasady bezpiecznego korzystania z Internetu i mediów społecznościowych, nauczą się chronić swoje dane, rozpoznawać zagrożenia w sieci oraz wykorzystywać Internet do komunikacji, rozwijania zainteresowań i utrzymywania kontaktów z innymi osobami.Szkolenie realizowane jest w formie warsztatowej i obejmuje ćwiczenia praktyczne oraz analizę rzeczywistych sytuacji z życia codziennego.W trakcie szkolenia organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, komputery, serwis kawowy oraz dwu daniowy obiad każdego dnia. Liczba miejsc ograniczona (25 osób) decyduje kolejność złożonego wypełnionego formularza, który można pobrać dziś z Niegowskiej Stodoły. Zapisy do 05 lipca 2026 w Niegowskiej Stodole.
ul. Szkolna 31
42-320 Niegowa
tel.: (34) 315 10 04
kontakt@parafianiegowa.pl
W niedziele: 7:30, 9:00, 11:00
W dni powszednie: 7:30, 18:00 (17:00)
Przed i na początku każdej Mszy Świętej